Bakımlı olmak isteyen kadınların buluşma noktası

Gözaltı yağ bezeleri...

Dr. Serdar Tunçer'e medikal estetik,cilt bakımı, dolgu, lpg, laser, zayıflama, botox vs.. gibi güzellikle ilgili konularda sorularınızı sorabilirsiniz..
doktor bey benim sormak istediğim soru gözaltında oluşan yağ bezeleri ile ilgili. beyaz kabarcıklı noktalar şeklinde görünenler . bi yerde okudugum kadarı ile gözaltlarında bu yag bezelerinden olanların kolestrol ile ilgili problemleri olabilecegi yönündeydi. bu konuda fikir verebilirseniz ve tedavi şekilleri var ise bilmek isterim. teşekkürler...
Bu yağ kistlerine biz topta KSANTOLESMA diyoruz. Yağ bezlerinden gelen salgıların deri altında kalıp zamanla sertleşmesidir.

Yağ bezi salgılarının kandaki kolesterol düzeyi ile hiçbir ilgisi yoktur.

TEDAVİ:
* CERRAHİ TEDAVİDE KESİ İZLERİ KALIR.

* KOTERLE YAKILIRSA YANIK İZLERİ KALIR.

* EN ETKİN VE İZ BIRAKMAYAN TEDAVİ YÖNTEMİ LAZERDİR.

Bu yöntemde biz tamamen farklı bir lazer kullanıyoruz. Bu lazer derinin üst tabakasını kat kat buharlaştırır. Yağ tabakasının üstündeki deri buharlaşınca ortaya çıkan yağ tabakası kazınıp alınır. 1-2 hafta içinde hiçbir iz kalmadan tamamen iyileşir.

teşekkür ederim doktor bey. lazer ışının kesinlikle göz cevresine kullanılmadıgınıda duymuştum. sürekli yanlış bilgiler duyuyorum sanırım :D tekrar teşekkür ederim. peki bu yöntemi uygulatabilecegim adanada bi merkez biliyormusunuz? öyleki istanbula gelebilmem mümkün deil :( bunun yanısıra gözaltı kremlerinden bu kistlerin oluşumunu önleyecek katkısı olanlar varmı? yani tedavi süreci bittikten sonrada vücut normal salgılarına devam edecek vede bu kistler muhtemelen tekrar oluşacak. tekrar oluşumu engellemek için yapılacak bi önlem şekli varmıdır? iyi çalışmalar...

valla bende istiyorum mesela benim küçüklüğümden beri burnumun üstünde birtane çıkar bu sene yaz ayında tatilde tuzlu su ve güneş onu ilk defa patlattı ve arada büyücek gibi oluyor ben biraz uğraşınca içinden su çıkıyor ve bu sfer tekrar şişmeden küçülüyor.....ve benim göz altımdada küçük küçük yağbezeleri var sizden ücret hakkında bilgi almak istiyorum dr. bey....
ÖNCE PINAR İÇİN AÇIKLAMA YAPAYIM. BU İŞLEM İÇİN GÖZE ÖZEL BİR GÖZLÜK TAKILR VE BU SAYEDE GÖZ TAMAMEN KORUNMUŞ OLUR.
ADANA DA O LAZERDEN OLUP OLMADIĞINI MALESEF BİLMİYORUM.
BAZI GÖZ KREMLERİ VEYA YANLIŞ UYGULAMALAR NEDEN OLABİLİR. FAKAT GENETİK FAKTÖRLER DE ETKİLİDİR. OLUŞTUKTAN SONRA HİÇBİR KREMLE ÇÖZÜLMEZ VE ZAMANLA BÜYÜR VE ÇOĞALIR.

CADIKIZ İÇİN;

BURNUNUZDAKİ BÜYÜK OLASILIKLA YAĞ BEZİ İLTİHABI. ÇÜNKÜ BU BAHSETTİKLERİMİZ GÖZALTI DERİSİNDE OLUŞUR VE KENDİLİĞİNDEN BOŞALMAZ.
GÖZALTINIZDAKİ KİSTLERİN LAZERLE TEDAVİSİ İSE SAYILARINA VE GENİŞLİKLERİNE GÖRE 200-500$

teşekkür ederim....

teşekkürler bilgiler için...

merhaba arkadaşlar!! benimde gözümde yağ bezeleri var biliyorum belki yanlış ama ben gözümün etrafındakileri iğne batırarak alabiliyorum çok tehlikeli enfekte riski var... ilk başta doktoruma aldıttırmıştım şırınganın iğnesini batırdı ve temizledi inanın 10 dk yı geçmedi ama unutmayın hep tekrarlıyolar... 5 senedir gözümde oldukları için artık ben temizliyorum biraz acıyı dayanaklı olun ve iğneyi iyice temizledikten sonra gözünüze çok yakın değilse sizde başarabilirsiniz... geçmiş olsun hepimize....

Bu yöntemi önermiyorum. İğne ucuyla ancak bizim Milyum dediğimiz tıkalı yağ gözeneklerini açabilirsiniz. Enfeksiyon ve yeni yara riski dahil. Daha da önemlisi bizim Ksantolezma dediğimiz yağ kistlerini alamazsınız. Zorlamayın.

dr.bey bende gözaltı yağ bezelerinden şikayetciyim lazerle tedavi yönteminde yağbezeleri tekrarlama şansı oluyomu

ve yeriniz nerde

Tekrarlama riski tabiki var. Ama uygun ürün kullanarak ve iyi bir şekilde gözaltı makyaj temizlikleri yapılarak bu ris minimuma indirilebilinir.

Malesef Adanayı pek bilmiyorum.

Levent ve Bağdat caddesi.

www.medartest.com

merhabe dr.bey tam açık adresinizi alabilirmiyim bide maliyeti ne kadar

212 325 73 73 den randevu ve adres alabilirsiniz.

drserdartuncer yazdı: 212 325 73 73 den randevu ve adres alabilirsiniz.
dr bey aynı yağ bezelerinden bnde de var rizedeki btn cildiyecilere ve cilt bakım merkezlerine gittim ve bana lazer tedevai sölediler ama ne kadar yararlı olduğunu bilmiyorum bi keresinde doktor iğneyle temizledi ama snra yine çıkmaya başladı daha snra gittiğim doktor değişik bi aletle almaya çalıştı çok acıdığı için kafamı salladım ve snra da iz kaldı ve daha aldırmadım acaba istinabula gelsem nasıl bi tedavi uygulanır kesin bi sonuç alablr miyim teşekkürler..

bendede vardı bu yağ bezelerinden uzunca bi süre kaldı daha sonra kendiliğinde gittiler çok şükür...

lazerle kesin çözüm acı ve iz olmaz

merhaba dr bey ben yıllardır göz altı yağ bezelerimden şikayetçiyim.Ne yaptımsa ne kullandımsa bir faydasını göremedim en son olarak dün nette sizin yazılarınızı okudum biraz içimde umut oldu.Yalnız size bir şey sormak istiyorum sizin yaptıgınız uzun süren ameliyatlardan mı yoksa kısa süreli estetik operasyon mu?Dr bey bana yardımcı olursanız bu konuda...Şimdiden teşekkür ederim.

doktor bey ben 2 ay önce göz altı yağ bezelerimi koterle yaktırdım ama beyaz izler kaldı yanık izleri lazer etkili sonuc demişsiniz peki yaptırsam izler gecer mi lazerle cok psikolojim bozuldu namam lazım tesekürler

Amore için. Bu uygulama lazerle 15-20 dakika süren güvenilir bir uygulama. Çok özel bir lazer. Sadece bu işler için kullanılıyor.

ben de de var,çok rahatsız oluyorum ben..makyajla filan kapatmaya çalışıyorum ama kapanmıyor ne yapsam,gözlük takmayı bile düşünüyorum artık,iki gözümün altında da var çok değil ama yine de çok çirkin duruyor ya da ben kafama çok taktığım için.bana yardımcı olursanız sevinirim...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir